PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán u Lipenského jezera

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v areálu Riviera Lipno, v Lipně nad Vltavou, přímo u břehu jezera. Areál Riviéra je vzdálen cca 500 m od skiareálu Kramolín, každou půlhodinu od něj jede skibus zdarma.
Vybavení a služby
Studio o ploše 47m2 s vlastní terasou (8m2), 40m od břehu jezera, ubytování pro 2-4 osoby. Má 1 velkou místnost se dvěma lůžky a rozkládací pohovkou, TV+sat, kuchyňský kout vybavený chladničkou, elektr. sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a komplet nádobím. Z předsíně je vstup do koupelny se sprchovým koutem a do samostatného WC. K dispozici je sklepní kóje pro uložení kol, lyží, apod., parkování na vyhrazeném stání před domem zdarma. Bezbariérový vstup. WIFI zdarma.

Pobyt se psem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Nabízíme kvalitní ubytování s celoročním vyžitím. Oblast Lipna se nachází v chráněné krajinné oblasti Šumava a je celoročně vyhledávanou turistickou lokalitou. V místě je k dispozici několik restaurací, kaváren, krytý bazén, obchody, dětská hřiště, bobová dráha, golfové hřiště, cyklostezky, upravené cesty pro pěší kolem jezera. Rekreace: rybaření, turistika, cykloturistika, v létě koupání (teplota vody se pohybuje kolem 23°C a břeh je upraven na písčitou a travnatou pláž), v místě je přístaviště pro vyhlídkové vyjížďky lodí po jezeře, půjčovna loděk, šlapadel, jízdních kol nebo inline bruslí. Vedle apartmánu je krytý bazén Aquaworld. Doporučujeme výlet podél jezera se zastávkou v senza rybí restauraci v Hůrce u Černé v Pošumaví. V zimě doporučujeme bruslení na jezeře, jízdu na běžkách nebo sjezdové lyžování v moderním ski areálu Kramolín (cca 500m od apartmánu) s bezplatným parkováním pro 550 aut, který nabízí pět upravených sjezdovek, tři čtyřsedačkové lanovky (11400 lidí za hodinu), večerní lyžování, dětské hřiště s 3 pojízdnými koberci, snowboardpark, lyžařskou školu Fox park a veškeré potřebné zázemí.